Oil Service

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Witamy na stronie Oil Service

NOWOŚĆ: 10-przyciskowa preselekcja!

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować iż od początku 2013 roku oferujemy nową 10-przyciskową PRESELEKCJĘ w dystrybutorach paliw GILBARCO SK700 II.

Nowa preselekcja zastępuje poprzednio oferowaną 5-przyciskową (1/5/10/l-zł/K).

W poprzedniej wersji aby uzyskać np. 50 (litry bądź złote) należało 5 x nacisnąć przycisk z cyfrą 10 - teraz programowanie odbywa się jak w kalkulatorze , czyli aby uzyskać 90 - należy jedynie wcisnąć 9 i 0 - to wszystko.

 

Nowa preselekcja jest bardziej przyjazna użytkownikowi , a jednocześnie cena samej opcji (przy zakupie z dystrybutorem paliw) nie uległa zmianie - kosztuje tyle co poprzednia preselekcja 5-przyciskowa.

Zapraszamy do korzystania z tej nowej bardziej "przyjaznej" opcji.

 

MULTIMEDIA - rewolucyjne rozwiązanie Gilbarco

Email Drukuj PDF

Z dumą przedstawiamy naszym potencjalnym Klientom najnowszy Multimedialny ekran w dystrybutorach paliw Gilbarco. Rozwiązanie proponowane przez Gilbarco wyróżnia się spośród podobnych nowoczesnością , wysoką jakością obrazu , praktycznie nieograniczonymi możliwościami tworzenia przez Klienta indywidualnych prezentacji reklamowych. Proste programowanie, zwarta budowa , niezwykle atrakcyjna cena - to cechy charakteryzujące produkt Gilbarco.

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty przesyłając zapytanie na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

GILBARCO doceniło 20 lat współpracy z Oil Service

Email Drukuj PDF

W maju obchodziliśmy 20 lat formalnej współpracy z Gilbarco (realnej od maja 1991 roku).

Gilbarco doceniło lata obopólnie korzystnej współpracy i świetnych wyników sprzedaży dystrybutorów Gilbarco przez naszą firmę w Polsce. Wydaje nam się iż jesteśmy jedyną firmą w Europie która bez przerwy od tak długiego czasu współpracuje z Gilbarco. Jako uhonorowanie tego ważnego wydarzenia otrzymaliśmy pamiątkową tablicę z odpowiednią inskrypcją.

W tym miejscu możemy sobie życzyć kolejnych 20 lat owocnych działań Oil Service.