Oil Service

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Witamy na stronie Oil Service

Targi AUTOMECHANIKA 2010, Frankfurt, 14-19.09.2010 r.

Email Drukuj PDF

Firma GILBARCO VEEDER-ROOT na Targach we Frankfurcie zaprezentowała po raz kolejny iż jest firmą nowoczesną i innowacyjną, a po zakupie przez właściciela czyli DANAHER Inc. kolejnych producentów urządzeń wyposażenia stacji paliw (wcześniej Logitron, Red Jacket, Gasboy, DOMS, Autotank, a ostatnio FAFNIR) obecnie oferuje cały wachlarz najnowocześniejszych elektronicznych produktów dla stacji paliw.

Wraz z licznie odwiedzającymi stoisko gośćmi z całej Europy mieliśmy okazję podziwiać najnowsze rozwiązania elektroniczne w doskonale znanych dystrybutorach SK700 II takie jak np. wyświetlacze multimedialne (info screeny) prezentujące reklamy, filmy, wiadomości, prognozę pogody, a sprzężone z kamerami – identyfikujące automatycznie tablice rejestracyjne tankujących pojazdów.

Nie zabrakło najnowszych rozwiązań dot czytników kart płatniczych w SK700 II – tzw. CRINDów, a także dystrybutorów na LPG, Ad Blue i CNG (także w wersji combi). Mogliśmy podziwiać najnowsze dziecko GILBARCO – dystrybutor Horizont (czyli horyzont) – mamy nadzieję iż za kilka miesięcy będziemy mogli go zaoferować naszym polskim klientom.

VEEDER-ROOT zaprezentował nowe centralki TLS2 P (z USB i Ethernetem) oraz centralkę TLS 450 (bardzo estetyczną i nowoczesną), a także sondy XL do ogromnych zbiorników.
Wszystko to utwierdza nas w przekonaniu iż GILBARCO jest wciąż leaderem w dziedzinie dostaw urządzeń wyposażenia stacji paliw – mamy nadzieję iż wszystkie te nowości będą wkrótce oferowane na nasz polski rynek.

JEDNOCZEŚNIE ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z AKTUALNIE OFEROWANYCH PROMOCJI.

 

Targi STACJA PALIW, Warszawa, 12-14.05.2010 r.

Email Drukuj PDF

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach STACJA PALIW. Dziękujemy za miłe rozmowy i duże zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że nasze pisemne oferty spotkają się również z Państwa żywym odzewem.

Na Targach zaprezentowaliśmy nową wersję (PREMIUM) dobrze już znanego dystrybutora paliw Gilbarco SK700 II. Cechy charakterystyczne to nowy wygląd odmierzacza (zaokrąglenia paneli i liczydło komputera).

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli opcjonalnie zaoferować do sprzedaży wersję PREMIUM.

JEDNOCZEŚNIE ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z AKTUALNEJ PROMOCJI CENOWEJ NA WSZYSTKIE URZĄDZENIA OFEROWANE PRZEZ Oil Service.

 

Wyróżniono nas!

Email Drukuj PDF

 

Miło nam poinformować iż nasza firma OIL SERVICE otrzymała tytuł

NAJLEPSZEGO SPRZEDAWCY DYSTRYBUTORÓW PALIW „GILBARCO” W EUROPIE W 2009 ROKU !!!

Nagrodę tą przyznano nam i wręczono podczas Europejskiej Konferencji Gilbarco, która odbyła się w Amsterdamie w dniach 03-04 luty 2010 roku. W pokonanym polu pozostawiliśmy wszystkich pozostałych dealerów (sprzedawców) dystrybutorów paliw Gilbarco z całej Europy. Jest to ogromny powód do dumy dla naszej firmy i docenienie przez największy na świecie koncern produkujący dystrybutory paliw naszych wysiłków i osiągnięć w roku 2009.

Oczywiście gdyby nagroda była przyznawana w poprzednich latach OIL SERVICE też znalazłoby się w czołówce. I tak niemalże nieprzerwanie od 1991 roku. Jednocześnie otrzymaliśmy wyraźne potwierdzenie ze strony szefostwa GILBARCO, iż Polskę traktują jako bardzo ważny rynek, największy w Europie środkowo-wschodniej i dołożą wszelkich starań aby nasi Klienci byli tak jak do tej pory zadowoleni z produktów GILBARCO-VEEDER-ROOT.