Oil Service

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Witamy na stronie Oil Service

Oil Service na targach "Stacja Paliw", Warszawa, 14-16.05.2014

Email Drukuj PDF

Tym razem zaprezentowaliśmy dystrybutor Gilbarco SK700 II CR (ze zwijarkami węży) w nowej wersji "combi" z LPG w jednej obudowie. Konfiguracja na zdjęciach to wersja 6 wężowa na 3 gatunki paliwa czyli Pb95 , ON i LPG - w wersji do samoobsługowego tankowania gazu przez kierowcę.

Jak zawsze odwiedziło nas wielu gości - serdecznie wszystkim za odwiedziny i miłe rozmowy dziękujemy!

Jednocześnie zapraszamy za rok.

 

Targi "Stacja Paliw" Warszawa 08-10 maj 2013

Email Drukuj PDF

Jak co roku od wielu, wielu lat uczestniczyliśmy w kolejnej edycji Targów "Stacja Paliw 2013".

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy sprawdzony i doskonale znany na setkach stacji paliw w Polsce dystrybutor SK700 II Gilbarco.

Jednocześnie mieliśmy okazję poinformować wszystkich gości o dwóch nowych dystrybutorach paliw Gilbarco, które już są dostępne w sprzedaży - model FRONTIER, 1 lub 2 wężowy, na 1 lub 2 gatunki paliwa, z wężami umieszczonymi od czoła (1 wąż na obie strony dystrybutora) oraz model ENDURA , prosty i niezwykle tani , przeznaczony do stacji wewnętrznych (zakładowych).

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko.

Jednocześnie nasza firmy została uhonorowana przez organizatora targów PIPP "Dyplomem uznania" za zasługi na rzecz rozwoju branży paliwowej w Polsce oraz za wieloletni aktywny udział w targach - dziękujemy serdecznie za wyróżnienie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pod numerem telefonu 602612547 lub przesyłając zapytanie mailem na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kolejne wyróżnienie Oil Service od Gilbarco!

Email Drukuj PDF

Wyróżnienie od GilbarcoZ radością informujemy Państwa iż Oil Service po raz kolejny otrzymał wyróżnienie

NAJLEPSZEGO SPRZEDAWCY DYSTRYBUTORÓW PALIW "GILBARCO" W 2012 ROKU

oraz

SPRZEDAWCY, KTÓRY ZANOTOWAŁ NAJWIĘKSZY PRZYROST SPRZEDAŻY!

Wyróżnienie to przyznano nam i wręczono podczas kolejnej Europejskiej Konferencji Gilbarco, która tym razem odbyła się w portugalskiej Lizbonie w połowie lutego 2013 roku. Osiągnęliśmy najlepsze wyniki sprzedaży nie tylko pośród niezależnych sprzedawców w Europie, ale jedne z najlepszych w całej światowej sieci sprzedaży Gilbarco.

Wyróżnienie od Gilbarco

Na zdjęciu stoją od lewej: Radosław Pyrek (Director NEE), Stephen Moule (President EMEA),
Mirosław Urbański (Prezes Zarządu Oil Service), Eric Denivelle (Managing Director).

Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia i faktu iż największy dostawca dystrybutorów paliw na świecie Gilbarco doceniło nasze bardzo dobre wyniki sprzedaży. Jest to jednocześnie wyraźne potwierdzenie iż polski rynek odgrywa ogromną rolę w bieżącej działalności Gilbarco-Veeder-Root i koncern wiąże z Polską dalekosiężne plany.