Oil Service

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Oil Service

Oil Service Sp.z o.o. jest Autoryzowanym Przedstawicielem największego producenta dystrybutorów paliw na świecie amerykańskiej firmy Gilbarco od maja 1991 roku.

W latach 1991 – 1996 działaliśmy w ramach firmy BRE Services Sp.z o.o. oferując jednocześnie leasing dystrybutorów paliw Gilbarco, a od 1996 już samodzielnie jako Oil Service Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Na chwilę obecną wyposażyliśmy w nasze dystrybutory około 1600 stacji paliw w całej Polsce, nie tylko pod nazwą Gilbarco lecz także Tankanlagen Salzkotten i Marconi.

Do dnia dzisiejszego wcześniejsze modele dystrybutorów takie jak Highline, Euroline, Gline, Eurodimension (produkowane w fabryce Gilbarco w Basildon k/Londynu w latach 1991-1997) oraz EU2000, S-MPD, G-MPD (lata 1998-2004) i najnowsze SK700, 397G, 112G i SK700-II (produkowane w fabryce Gilbarco w Salzkotten w Niemczech) cieszą się ogromną (i zasłużoną) popularnością wśród użytkowników w Polsce.

Z sukcesem sprzedajemy urządzenia elektronicznego pomiaru paliwa w zbiornikach (sondy pomiarowe Mag Plus , LPG i inne) i czujniki badania szczelności do zbiorników (czujnik suchy , mokry , do piezometrów) produkcji Veeder-Root-Gilbarco.Najpopularniejsze centralki do tych systemów to TLS 2 , TLS300 i TLS350 Plus.Od początku lat dziewięćdziesiątych dostarczamy sterowniki do naszych dystrybutorów paliw takie jak PCC-S1, PCC-S8 produkcji Gilbarco-Autotank, Finlandia oraz PSS-5000 (wcześniej PSS-2000) produkcji Gilbarco-DOMS, Dania.

Oferujemy również dystrybutory LPG innych dostawców (Emgaz), włoskie pistolety do gazu LPG Group oraz sterowniki (systemy kasowe) polskich firm. Nie tylko sprzedajemy w/w urządzenia, ale również sprawujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy, legalizacje dystrybutorów paliw wraz z Urzędem Miar, instalacje, uruchomienia.

Oferujemy również cześci zamienne do w/w urządzeń, złącza elastyczne do podłączenia dystrybutora do rurociągu, węże nalewcze, pistolety VRS i ON, pistolety LPG itd.

W naszej działalności wspierają nas firmy z całej Polski zajmujące się sprzedażą i opieką techniczną dostarczanych przez nas urządzeń.

Zapraszamy.