O nas

Oil Service Sp.z o.o.

Od maja 1991 roku jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem największego producenta dystrybutorów paliw na świecie amerykańskiej firmy Gilbarco. Obecnie nasze dystrybutory paliwowe działają na około 3500 stacjach paliw w Polsce, nie tylko pod nazwą Gilbarco lecz także Tankanlagen Salzkotten i Marconi (z przełomu lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych). Do dnia dzisiejszego wcześniejsze modele dystrybutorów takie jak Highline, Euroline, Gline, Eurodimension (produkowane w fabryce Gilbarco w Basildon k/Londynu w latach 1991-1997) oraz EU2000, S-MPD, G-MPD (lata 1998-2004) a także SK700, 397G, 112G i najnowsze SK700-2, Frontier i Endura (produkowane w fabryce Gilbarco w Salzkotten w Niemczech) cieszą się ogromną (i zasłużoną) popularnością wśród użytkowników w Polsce. 
Oferujemy również urządzenia produkcji Veeder-Root do elektronicznego pomiaru paliwa w zbiornikach (sondy pomiarowe Mag Plus, LPG i inne), czujniki badania szczelności do zbiorników (czujnik suchy, mokry, do piezometrów) oraz centralki TLS4 i TLS450 Plus, które zastąpiły wcześniejsze modele TLS 2, TLS300 i TLS350 Plus. 
W naszej ofercie mamy również sterownik do dystrybutorów paliw PSS-5000 produkcji Gilbarco-DOMS, Dania. 
Nie tylko sprzedajemy w/w urządzenia, ale sprawujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów, legalizacji dystrybutorów paliw wraz z Urzędem Miar, instalacji oraz uruchomień. Oferujemy także części zamienne do w/w urządzeń, złącza elastyczne do podłączenia dystrybutora do rurociągu, węże nalewcze, pistolety VRS i ON, pistolety LPG itd. 
W naszej działalności wspierają nas firmy z całej Polski zajmujące się sprzedażą i opieką techniczną nad dostarczanymi przez nas urządzeniami.  
Zapraszamy do współpracy